ishndoraakirtaum.xyz

recommend you look site, with large quantity..

Category: Classic Rock

Lumi Zot Në Na Bashkon - Shaban Rogaçi, Afërdita Demaku - Dueti (Cassette)

Lumi Zot Në Na Bashkon - Shaban Rogaçi, Afërdita Demaku - Dueti (Cassette)

 • Voshicage says:
  e vetmja cete ne korce ka qene e shaban zerecit. shabani rinte ne fshatin poceste se aty kishte dhe prona, kur u krijua brigada e pare ne maker te vithkuqit u krjua nga luftetaret e shaban zerecit te skraparit te kolonjes dhe devollit shume luftetare se donin mehmetin komandant dhe nje skrapalli xhelal staravecka ka qene komandant i kompanise se pare ka thene me qe korca skrapari devolli dhe.
 • Malataur says:
  TIRANE-Kryetari i PS, Edi Rama deklaroi gjatë mbledhjes së grupit të partisë se Lulzim Basha u tradhtua nga kunati i Albert Veliut i njohur i ‘Babalja’, pasi nuk mori shumën e eurove që iu premtua për të luajtur rolin e vëllait të ministrit të Brendshëm në audio përgjimin e publikuar nga PD disa muaj më parë dhe që u cilësua nga prokuroria si montazh.
 • Vuzshura says:
  Ka filluar tubimi i Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim në sallën ”Shaban Tërstena” në komunën e Çairit, njofton Telegrafi Maqedoni. Pritet që në tubim të merr fjalën edhe kreu i kësaj partie, Ali Ahmeti, ndërkaq të pranishëm janë edhe anëtarë tjerë të kryesisë së partisë, si nenkryetarja e partisë, dhe njiherit kryetarja e komunës [ ].
 • Zulusida says:
  Rreth 40 fëmijë kosovarë të kthyer nga vatrat e luftës në Siri e Irak u janë rikthyer bankave shkollore. Ata janë duke ndjekur mësimet nëpër shkollat e vendit bashkë me moshatarët e tyre. Sipas Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, shkollimi i tyre po shkon sipas planit. Deri tash, thonë se nuk kanë pranuar asnjë ankesë as nga DKA-të e as nga prindërit.
 • Golar says:
  Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka shpeshtuar deklaratat për idenë e tij për bashkim me Shqipërinë. Ai edhe në akademinë përkujtimore për të rënët gjatë Operacionit “Shigjeta DO-2” dhe luftimeve në Pashtrik, tha se ëndrra e shqiptarëve është ajo e bashkimit kombëtar dhe .
 • Shagis says:
  Sep 01,  · Lumi B dhe bashkëshortja e tij Miranda janë një prej çifteve më simpatike, këngëtari me një imazh të publikuar kujtoi se sa me fat është që ka një grua si Miranda, shkruan ishndoraakirtaum.xyzinfo Në postimin e bërë në Instagram shohim çiftin me një veshje solemne dhe anëtari i ‘Kaos’ i bashkëngjiti një shkrim sa sarkastik po aq.
 • Tarn says:
  Lideri i opozitës në Shqipëri, Lulzim Basha është nën akuzë për shkak se dyshohet se nuk ka deklaruar pagesën prej dollarësh në favor të një kompanie amerikane, ”Muzin Capitol Partners”, për lobim në administratën amerikane, shkruan agjencia italiane e lajmeve, ANSA. ”Basha është thirrur të paraqitet të hënën e ardhshme si i pandehur [ ].
 • Kazizilkree says:
  SHBA Presidenti Donald Trump vlerësoi qenin e ushtrisë të përfshirë në operacionin që çoi në eleminimin e udhëheqësit të Shtetit Islamik Abu Bakr al-Baghdadi në Siri. Presidenti Trump postoi në rrjetin “Twitter” fotografinë e qenit luftëtar. “Kemi deklasifikuar foton e qenit të mrekullueshëm(emri mbahet sekret) që bëri një Punë të Mrekullueshme në gjetjen dhe .
 • Sharg says:
  Mediat vizuale bëjnë me dije se sot në orën kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev do të presë në Ohër kryeministrin Edi Rama dhe presidentin serb Aleksandër Vuçiç. Ndërkohë presidenti maqedonas Stevo Pendarovski ka rezervuar një darkë me Zaev, Ramën dhe Vuçiç.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *